نشر نیاوراندیگر آثار

دیگر آثار

از قهوه‎خانه تا فرهنگسرای نیاوران  1

از قهوه‎خانه تا فرهنگسرای نیاوران

از قهوه‎خانه تا فرهنگسرای نیاوران عنوان یکی از فاخر ترین کتاب‎های منتشره نشر نیاوران می‎باشد این کتاب با موضوع نقاشی قهوه‎خانه به قلم هادی سیف علاوه بر پرداختن به این نقاشی تاریخچه و معرفی اساتید آن به شرح خاطرات بازماندگان نیز با قلمی شیرین و شیوا پرداخته است که در 288 صفحه مصور(رنگی) مزین به نقاشی‎هایی از استاتید سبک قهوه‎خانه با تیراژ1000نسخه در سال 1395 به چاپ اول رسیده است.
محمد مدبر نقاش شرح عشق آبی پرواز  1

محمد مدبر نقاش شرح عشق آبی پرواز

محمد مدبر نقاش شرح عشق آبی پرواز عنوان کتاب دیگری از سری سرگذشتنامه نقاشان ایران به زندگینامه و نقد و بررسی آثار یکی دیگر از نقاشان قهوه‎خانه زنده یادمحمد مدبر پرداخته است. این کتاب با 272 صفحه مصور (رنگی) و1000تیراژدرسال 1395 به چاپ اول رسیده است.
حسین قولرآقاسی 1

حسین قولرآقاسی

حسین قولرآقاسی رستم نقاشان خیالی ساز مردم کوچه و بازار زندگینامه یکی از معروفترین نقاشان سبک قهوه خانه می‎باشد به قلم هادی سیف این کتاب در پی سرگذشتنامه نقاشان ایران به شرح زندگی و نقاشی‎های این هنرمند در260 صفحه مصور(رنگی) همراه با نقاشی‎های وی پرداخته است که در 1000 نسخه، سال 1395 به چاپ اول رسیده است .
اعلان گفتگو 1

اعلان گفتگو

اعلان گفتگو، عنوان کتاب دیگری است از سری انتشارات نشر نیاوران، این کتاب مجموعه گردآوری شده آثارنمایشگاه پوستر با موضوع گفتگو و تعامل سازنده با دنیا می‎باشد که در گالری فرهنگسرای نیاوران در تیرماه سال 96 برپا بود. این کتاب در 118 صفحه مصور رنگی در پاییز سال 96 به چاپ رسید. علاقمندان جهت تهیه این کتاب می توانند به نشر نیاوران واقع در فرهنگسرای نیاوران مراجعه نمایند.
تفسیر عتقیق نیشابوری 2

تفسیر عتقیق نیشابوری

تفسیر عتیق نیشابوری یا تفسیر سورآبادی عنوان کتاب دیگری از انتشارات نیاوران است که با ویرایش جعفر مدرس صادقی در602صفحه و تیراژ5000 نسخه با نثری زیبا توسط انتشارات فرهنگسرای نیاوران در سال 1380 به چاپ اول رسیده است. علاقمندان جهت تهیه این کتاب می‎توانند به نشر نیاوران واقع در فرهنگسرای نیاوران مراجعه نمایند.
ظر یف 2

ابعاد ظریف مذاکرات

ابعاد ظریف مذاکرات کتاب دیگری است از آثار مکتوب ادبی منتشر شده در فرهنگسرا، این کتاب همانگونه که از اسمش پیداست حاوی اشعار طنزی در باب مذاکرات هسته‎ای ایران است. این کتاب حاوی اشعاری از 26 تن از شاعران طنز پرداز می‎باشد که در 1000 نسخه و در 112صفحه مصور رنگی در قطع خشتی در بهار سال 1395 به چاپ اول رسیده است .